Seyyar ( Mobil ) Kompresör

Alman Malı

KAESER’in ünlü seyyar kompresörleri, Kuzey Bavyera’nın Coburg kentinde, ana üretim merkezinin hemen yanında konumlanmış tam teşekküllü tesisinde üretilmektedir. Son teknoloji ile teçhizatlandırılmış ve modern üretim tesisi TÜV (Alman Teknik İnceleme Ajansı) tarafından serbest saha ses seviyesi ölçümü testleri için sertifikalandırılmıştır. Ayrıca gelişmiş toz boya tesisi ve çok verimli bir ürün lojistiği mevcuttur. KAESER’in üstün kalifiye personeli, tüm seyyar kompresör modellerini – müşteri özel taleplerine de uygun olarak – en kısa zamanda üretebilmektedir.

Sigma Profil
Tüm KAESER vidalı kompresör bloklarında enerji tasarruflu Sigma Profilli rotorlar kullanılmaktadır. Yüksek standartlarda üretilen parçalar ve hassas ayarlı makaralı rulmanlar yüksek güvenilirlik sağlayarak servis süresini uzatmaktadır.

Kullanıcı Dostu Tasarım
Seyyar kompresörlerin işletmesi ve bakımı kolaydır. Aynı zamanda otomatik görüntüleme ve otomatik kapatma özelliği vardır.

Patentli Donma Kontrolü
KAESER tarafından seyyar kompresörlere özel olarak geliştirilmiş patentli donma kontrolü özelliği çalışma sıcaklığını otomatik olarak ortam sıcaklığına göre ayarlar. İsteğe bağlı yağlama ekipmanı sayesinde hem aletlerin donması önlenir hem de havalı el aletlerinin servis süresi uzar.

Teknik Özellikler
Modeller : M20’den M350’ye kadar
Serbest Hava Verimi : 2 – 34 m³/dak
Çalışma Basıncı : 7 – 14 bar

Mobilair Serisine Genel Bakış (PDF) Mobilair Ürün Yelpazesi (PDF)

KAESER kompresör istanbul türkiye satın al

kaeser-kompresör